شما می توانید از ایده های زیر کمک گرفته و با برگهای پاییزی دکوراسیون تان را زیباتر کنید.


می توانید گلهای خشک پاییزی را جم آوری کرده و با یک نخ کنفی آنها را به دور جا شمعی های شییه ای استوانه ای نصب کنید. برای زیباتر شدن می توانید از کدو تنبلهای مینیاتوری هم بهره ببرید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 1


می توانید شمع های استوانه ای قطور را خریداری کرده و به دور آنها یک تکه پارچه کنفی بچسبانید. سپس تمام این شمع ها را در سینی چوبی ای قرار داده و با میوه های کاج تزئین کنید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 2


برای این تزئین می توانید از ژاکت های قدیمی ای که دیگر استفاده نمی کنید بهره ببرید. برای این کار آستین های ژاکت ها را ببرید. سپس آنها را روی جا شمعی های استوانه ای شیشه ای بکشید و داخل آنها شمع بگذارید. برای زیباتر کردن می توانید یک برگ پاییزی کوچک را به این جاشمعی ها نصب کنید. 
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 3


شمع های لیوانی مینیاتوری را خریداری کنید. داخل جاشمعی های شیشه ای بزرگ را با فندق و بلوط پر کنید و این شمع های لیوانی را روی آنها بگذارید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 4


یک گلدان مستطیلی چوبی تهیه کنید. شمع های استوانه ای بزرگ را داخل آن بگذارید. برای تزئین این گلدان چوبی، داخل آن را با برگ و شاخه های خشک شده پاییزی تزئین کنید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 5


ذرت های کوچک را خریداری کنید. آنها را به صورت خام دور شمع های بزرگ استوانه ای بچینید و با یک نخ کنفی محکم کنید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 6


کدوها را در سایزهای مختلف تهیه کنید. داخل آنها را خالی کرده و هر کدام را با رنگی شاد رنگ آمیزی کنید. سپس داخل آنها شمع های استوانه ای یا وارمری بگذارید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 7


روی شمعدانهای کوتاه بلوری را با حبوبات تزئین کنید. تمام این حبوبات را با چسب روی سطح بیرونی شمعدان بچسبانید. سپس داخل آن شمع های بلند قرار دهید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 8


شلغم های بزرگی را تهیه کرده و مانند کدو تنبل ها داخل آنها را خالی کنید و شمع های بلند را داخل آنها بگذارید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 9


تکه ای از شاخه های خشک شده درختان را به منزل اورید. سپس آن را شسته و بگذارید تا خشک شود. سپس با دریل نوک آنها را سوراخ کرده و شمع ها را در آنها بگذارید.
جاشمعی های پاییزی درست کنید - تصویر 10
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه