داستان سریال ستایش 3 ادامه دو فصل قبل سریال ستایش و بزودی ساخته می شود. داستان سریال ستایش 3 متفاوت از دو سری قبل است. سریال ستایش 3 چه زمانی ساخته می شود؟. بعد از فراگیر شدن موج ساخت سری دوم سریالها و تشویق کارگردانها به این امر، حالا چند وقتی است که ساخت فصل سوم مجموعه ها هم باب شده. بعد از « عملیات 125 » و « پایتخت »، سعید سلطانی هم تصمیم جدی دارد « ستایش 3 » را بسازد؛ سریالی که در همین سری دوم هم به آب بندی و کش دار بودن متهم شده و منتقدان زیادی دارد. اولین سوالی که می شود اینجا مطرح ک ...

داستان سریال ستایش 3 ادامه دو فصل قبل سریال ستایش و بزودی ساخته می شود.داستان سریال ستایش 3 متفاوت از دو سری قبل است.

سریال ستایش 3 چه زمانی ساخته می شود؟

بعد از فراگیر شدن موج ساخت سری دوم سریالها و تشویق کارگردانها به این امر، حالا چند وقتی است که ساخت فصل سوم مجموعه ها هم باب شده. بعد از « عملیات 125 » و « پایتخت »، سعید سلطانی هم تصمیم جدی دارد « ستایش 3 » را بسازد؛ سریالی که در همین سری دوم هم به آب بندی و کش دار بودن متهم شده و منتقدان زیادی دارد. اولین سوالی که می شود اینجا مطرح کرد این است که یک سریال چه زمانی باید به فصل سوم برسد؟

جزئیاتی از ساخت قسمت سوم سریال ستایش

سری 1 و 2 سریال « ستایش » به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از شبکه سه سیما پخش شد. در این سریال بازیگرانی چون: داریوش ارجمند ، نرگس محمدی ، مهدی سلوکی ، حدیث میرامینی ، سیما تیرانداز، رامسین کبریتی فریبا نادری، مهدی پاکدل و … به ایفای نقش پرداختند.

سعید مطلبی نویسنده سریال ستایش گفت: به تازگی فیلم نامه سریال 30 قسمتی «ماه و پلنگ» را به اتمام رساندم. وی در همین زمینه ادامه داد: قرار بر این است تا از ده روز آینده پیش تولید را آغاز کنیم و گروه تولید در حال انتخاب بازیگر هستند.

مطلبی درباره داستان این سریال نیز گفت: « ماه و پلنگ » یک ملودرام اجتماعی است و مانند «ستایش»، قهرمان محور نیست و سریالی موضوع محور درباره مسائل روز جامعه صحبت است. وی ادامه داد: کارگردان «ماه و پلنگ» احمد امینی و تهیه کننده آرمان زرین کوب هست و سریال برای شبکه سه تولید می شود.

جزئیاتی از ساخت قسمت سوم سریال ستایش

این نویسنده همچنین درباره نگارش سریال « ستایش 3 » نیز گفت: تا الان مشغول نگارش سریال «ماه و پلنگ» بودم، زمانیکه پیش تولید این سریال آغاز شود، نگارش « ستایش 3 » را دوباره از سر می گیرم. مطلبی درباره زمان کلید خوردن این سریال نیز گفت: از زمانی که شروع به نگارش کنم، حداقل مدت 6 ماه نگارش سریال ادامه دارد و بعد از آن و در سال آینده کار را کلید خواهیم زد.

وی در همین زمینه ادامه داد: زمان « ستایش 3 » در حال اتفاق می افتد و در حقیقت ادامه همان داستان های گذشته ستایش هست. مطلبی بیان داشت: مشاور حقوقی این سریال مریم حقیقی و مشاور اقتصادی رضا رهبر است.

جزئیاتی جدید از ساخت سریال ستایش 3

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه