آموزش درست کردن دیوار کوب هایی زیبا و جذاب


در اینجا درست کردن انواع  آثار هنری بسیار زیبا و در عین حال راحت را در قالب انواع قاب ها و طرح ها به شما یاد داده ایم که تمامی این ایده ها نه تنها جذاب می باشند بلکه بسیار مناسب برای نصب بر روی تمامی دیوارهای خانه تان هستند.
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 1

 
یک قاب بسیار ساده 
به عنوان یک دکور بسیار بسیار ساده می توایند روی یک تکه کاغذ با استفاده از رنگ های مختلف طرح هایی را روی آن بزنید و در نهایت آن را داخل یک قاب ساده قرار داده و آنرا به دیوار نصب کنید.
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 2
 
قاب چوبی
در این مدل ایده ی به کار گرفته شده بسیار جذاب می باشد. به این ترتیب که در ابتدا یک قاب چوبی را با استفاده ازتکه ها و قطعات مختلفی از چوب درست می کنیم .سپس داخل آن حرف اول نام یکی از اعضای خانه را به کمک چوب درست کرده و روبانی را به بالای آن آویزان کرده و در نهایت آن را در وسط این قاب آویزان کرده و آن را به دیوار آویزان می کنیم. 
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 3
 
قاب هایی از عکس های گوناگون
دیوارهای خانه تان را می توانید با این آثار هنری بسیار فوق العاده  زیبا و چشم نواز تزئین کنید. در ابتدا به سایز دلخواه یک قاب درست کرده و سپس در کامپیوتر خود بگردید و انواع عکس های زیبا و حتی سیاه و سفید را پیدا کرده و چاپ کنید و آنها را روی این قاب بچسبانید و به این ترتیب یک قاب عکس بسیار زیبا را برای نمایش بر روی دیوار نصب کرده و از دیدن آن لذت ببرید.مدل این قاب ها می تواند در حالت عمودی و یا افقی باشد و این بر اساس سلیقه ی فردی می باشد و تفاوتی ندارد. 
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 4
 
طراحی روی بوم
می توانید بر روی یک بوم رنگی با استفاده از قلاب بافی یک طرحی از یک گیاه زیبا را بدوزید. برای این کار بهتر است از رنگ های طبیعی استفاده شود تا مدل این قاب به حالت طبیعی آن نزدیک تر شود و در نهایت با آویزان کردن آن به دیوار خواهید دید که چگونه فضای خانه به طبیعت بیرونی نزدیک می شود. 
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 5
  
قاب عکس هایی کوچک از طبیعت
عکس های مورد علاقه خود از انواع مناظر موجود در طبیعت را جمع آوری کنید. برای این کار می توایند هر بار که به انواع مکان ها و شهرهای زیبای دنیا می روید دوربین خود را به همراه داشته باشید و از این مناظر عکس بگیرید و در نهایت آنهایی را که بیشتر دوست دارید را چاپ کنید و قاب های کوچکی از رنگ های گوناگون تهیه کرده و این عکس ها را داخل آنها بچسبانید و در نهایت تمامی آنها را در کنار هم قرار داده و در یک تکه دیوار نصب کنید. 

نکاتی برای انتخاب عکس :
گروه عکس هایی که انتخاب می کنید باید منسجم باشند. مثلا گروهی از عکس های مرتبط با طبیعت و درختان و شکوفه ها و ...نباید در کنار عکس های خانوادگی قرار داده شود. استفاده از عکس های سیاه و سفید در لابه لای آنها بسیار پیشنهاد می شود.
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 6
 
قاب دکوری
یک تخته ای از جنس  فیبر که دارای وزن سبکی باشد را در نظر می گیریم و یک اثر هنری زیبا را با کمک قلم مو روی آن به وجود آورده و سپس به آن تکه هایی از شیشه، آلومینیوم، و یا پلاستیک را نصب کرده و بر روی آنها انواع وسایل و دکور های زیبایی را قرار می دهیم. (نکته: مثلا استفاده از بطری های قدیمی  پیشنهاد می شود).باید این وسایل و دکورهای انتخابی بسیار سبک وزن و زیبا باشند و دقت کنید که سطح دیواری که انتخاب کرده اید کاملا صاف باشد تا هنگامی که این وسایل را روی این قاب می گذارید مطمئن باشید که نمی افتند.
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 7
 
قاب تاریخ 
یک قاب ساده را در نظر گرفته و روی آن ورق های کاغذی را بچسبانید و سپس تاریخ کارهای ضروری تان را روی آن بنویسید. در این صورت هر زمان می توانید آنها را تغییر دهید و به این ترتیب قابی درست کرده اید که برای یادداشت کردن کارهای واجب و ضروراتان در طول یک ماه می باشد و این نه تنها ایده ای جذاب می باشد بلکه بسیار سرگرم کننده هم است. 
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 8
 
اثر هنری کلاسیک 
یک قاب سیاه رنگ که در رنگ داخلی آن از رنگ لاتکس استفاده شده است را تهیه کرده و با استفاده از قلم مو و رنگ سفید طرح کلاسیکی از یک شاخه ی درخت خشک شده را کشیده و در نهایت می گذاریم تا کاملا خشک شود.باید دقت کرد که این قاب نه تنها بسیار ساده طراحی شود بلکه باید بسیار هم کلاسیک و جذاب باشد.
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 9
 
بوم استنسیل شده روی دیوار
 دیوار سفید و خالی از اتاق ناهار خوری را در نظر گرفته و یک قاب که بر روی آن طرح هایی استنسیل شده است را نصب کنید. برای این کار بهتر است زمینه ی قاب به یک رنگ بسیار جذاب مانند زرد باشد تا روی دیوار سفید نمای بیشتری داشته باشد و در نهایت طرح روی آن هم باید بر اساس سلیقه تان انجام شود و اندازه ی بوم انتخابی هم می تواند در اندازه های گوناگونی باشد.
دیوارکوب هایی زیبا و جذاب درست کنید - تصویر 10تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغایده هایی زیبا و جالب برای استفاده از قاب‌های خالی در دکوراسیون
آشپزخانه کوچک تان را اینگونه بچینید تا بزرگتر به نظر برسد
ایده های نو و خلاقانه برای پاییزی کردن دکوراسیون منزل تان
طراحی دکوراسیون با الهام از رنگ های پاییزی!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه