عکس یادگاری سالار عقیلی با سالومه و بهزاد بلور در من و تو. سالار عقیلی خواننده سنتی کشورمان و خوانندهتیتراژ سریال معمای شاه در اقدامی عجیب و جنجالی درشبکه من و تو حضور یافت. سالار عقیلی با حضور در برنامه من و تو پلاس امروز تیتر داغ رسانه های ایرانی شد. انتشار تصویر سالارعقیلی خواننده رسمی و پرکار داخل کشور، که این روزها در تیتراژ سریال تلویزیونی “معمای شاه” هم حاضر است، در استودیوی شبکه “من‌وتو”، بمب خبری شنبه شب را ساخت . عکس سالار عقیلی در کنار بهزاد بلور از شبکه بی بی سی و سالومه از شبکه ...

عکس سالار عقیلی در کنار سالومه و بهزاد بلور در شبکه من و تو

عکس یادگاری سالار عقیلی با سالومه و بهزاد بلور در من و تو

سالار عقیلی خواننده سنتی کشورمان و خوانندهتیتراژ سریال معمای شاه در اقدامی عجیب و جنجالی درشبکه من و تو حضور یافت.سالار عقیلی با حضور در برنامه من و تو پلاس امروز تیتر داغ رسانه های ایرانی شد.

 

انتشار تصویر سالارعقیلی خواننده رسمی و پرکار داخل کشور، که این روزها در تیتراژ سریال تلویزیونی “معمای شاه” هم حاضر است، در استودیوی شبکه “من‌وتو”، بمب خبری شنبه شب را ساخت .

عکس سالار عقیلی در کنار سالومه و بهزاد بلور در شبکه من و تو

عکس سالار عقیلی در کنار بهزاد بلور از شبکه بی بی سی و سالومه از شبکه من و تو

حالا سالار عقیلی برای تور کنسرتش در لندن حضور دارد، تصاویر تازه‌ای با بهزاد بلور مجری بی‌بی‌سی و سالومه سیدنیا مجری من‌وتو و دیگر مجریان این شبکه، به یادگار گرفته است. تصاویری که پس از اجرای کنسرت این موزیسین گرفته شده است. لازم به ذکر است که پس از ا��تشار نخستین تصویر، نزدیکان این خواننده رسمی، از عدم مهاجرت او از کشور خبر داده‌اند.

عکس جنجالی یادگاری سالار عقیلی در شبکه Manoto

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه