تس هالیدی زن چاق و زیبای 30 است که علیرغم چاقی و اضافه وزن زیادی که دارد توانسته با انتشار عکس هایش در اینستاگرام و فیس بوک بسیار معروف شود. “تس هالیدی ” مانکن چاق و جذاب با وزن 130 کیلوگرم. “تس هالیدی”، اولین مدل سایز 22 جهان، سوژه جنجالی فیسبوک و اینستاگرام در یک سال گذشته بود که همزمان توانست طوفانی در دنیای مُد به پا کند. تس هالیدی مانکن سرشناسی است که به عنوان مدل بزرگ سایز فعالیت می کند. او 30 سال سن دارد و حدود 4 سالی است که جزء 6 مانکن سرشناس بزرگ سایز شناخته می شود. تس دارای قد 16 ...

تس هالیدی زن چاق و زیبای 30 است که علیرغم چاقی و اضافه وزن زیادی که دارد توانسته با انتشار عکس هایش در اینستاگرام و فیس بوک بسیار معروف شود.

“تس هالیدی ” مانکن چاق و جذاب با وزن 130 کیلوگرم

تس هالیدی”، اولین مدل سایز 22 جهان، سوژه جنجالی فیسبوک و اینستاگرام در یک سال گذشته بود که همزمان توانست طوفانی در دنیای مُد به پا کند.تس هالیدی مانکن سرشناسی است که به عنوان مدل بزرگ سایز فعالیت می کند. او 30 سال سن دارد و حدود 4 سالی است که جزء 6 مانکن سرشناس بزرگ سایز شناخته می شود. تس دارای قد 165 سانتی متری و وزن 127 کیلوگرمی می باشد.

مانکن چاق

عکس های مانکن چاق

تس هالیدی مدلینگ 130 کیلوگرمی

عکس های تس هالیدی و زندگی خصوصی اش

او با اندام باور نکردنی بسیار چاق خود و با وزن 130 کیلوگرمی خود ، دارای سایز 22 می باشد و خود را زیباترین می داند و سعی می کند تا به همه ثابت کند که آدم های چاق هم خوشگلی خودشان را دارند .او در مصاحبه های متععد خود بارها گفته است که تمام تلاشش را می کند تا خانم های پاق هم باور کنند که زیبایی انها کمتر از خانم های دیگر نیست.

زن چاق زیبا

تس هالیدی اولین مدلینگ سایز 22 در جهان

تس در سال 2012 با یک تاجر و هنرمند استرالیایی به نام نیک هالیدی آشنا شد و در سال 2014 نامزد کردند. تس در 20 سالگی اولین تجربه مادر شدن را تجربه کرد و حالا پس از 10 سال بار دیگر باردار شده است.

زیباترین زن چاق

عکس تس هالیدی و نامزدش

زیباترین مانکن چاق

عکس تس هالیدی در کنار نامزد و پسرش

زن زیبا

عکس تس هالیدی و پدر و مادرش

عکس های تس هالیدی زن چاق و جذابی که مانکن است

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه