فال روزانه دوشنبه( 15 تیر _ 6 جولای)

فال روزانه دوشنبه( 15 تیر _ 6 جولای)فال روزانه 15 تیر متولدین فروردین ماه

شاید لازم باشد که امروز به شما یادآوری کنند تا درباره ی احساسات تان حرف بزنید، اما احتمال دارد در برابر این توصیه ی دوستانه مقاومت بکنید. مهلت شما رو به پایان می باشد و هر لحظه احتمال دارد قبل از این که متوجه شوید درهای فرصت به روی تان بسته شوند. اکنون واقعاً مهم می باشد که درباره ی حقیقت درون تان حرف بزنید. به خاطر داشته باشید که شما مسئول واکنش دیگران نیستید، بگذارید بعد از شنیدن حرف هایتان هر واکنشی که دل شان می خواهد نشان دهند. شما فقط مسئول این هستید که چه طور پیام تان را با مهربانی و آگاهی منتقل بکنید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین اردیبهشت ماه

دوست دارید یک روز کامل فقط استراحت بکنید، اما بدانید که استراحت زیادی هم در نهایت منجر به کسالت و بی حوصلگی خواهد شد و آن احساس رضایتی را که به دنبال اش هستید به شما نخواهد داد. کارهای مختلفی هستند که قصد دارید انجام شان دهید، اما بنا به دلایلی انگیزه ی لازم را ندارید. اگر در حال حاضر نتوانستید چیز زیادی به دست آورید بهتر می باشد خودتان را به باد انتقاد و سرزنش نگیرید، فقط کاری را انجام دهید که با آن احساس راحتی بیشتری می کنید. گاهی همین که یک آخر هفته ی خوب با لذت های ساده داشته باشید دقیقاً همان چیزی می باشد که حال تان را خوب خواهد کرد.

 فال روزانه 15 تیر متولدین خرداد ماه

در یک وضعیت حساس به سر می برید و باید سعی بکنید تا منبع نگرانی هایتان را در زندگی پیدا بکنید. این سفر احساسی به درون بسیار قابل توجه می باشد، به ویژه اگر به تازگی سعی کرده اید تا اضطراب های ناشی از یک رابطه ی صمیمی را انکار بکنید. به نظر می رسد که فشارها و تنش های چند روز قبل کم کم فروکش خواهند کرد و می توانید حقیقت ماجرا را ببینید. سعی بکنید موضوعاتی را که حل نشده باقی مانده بودند بیرون بکشید، در این صورت مواجه با آن ها اجتناب ناپذیر می باشد. هرچه زودتر دست به کار شوید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

 فال روزانه 15 تیر متولدین تیر ماه

به نظر می رسد که دیگر تمایل چندانی به برنامه ریزی برای آینده ندارید و بیشتر دوست دارید کاری انجام دهید که نتیجه اش را زود ببینید و احساس رضایت بکنید. اگرچه در تب و تاب آرزوهای تان هستید، اما اطرافیان تان احتمال دارد فکر کنند که چیز مهمی را از آن ها پنهان می کنید. به خاطر داشته باشید که انرژی هایتان را بیهوده به خاطر حرف و قضاوت دیگران تلف نبکنید. به ندای قلب تان گوش دهید و دیگران را هم تشویق بکنید که همین کار را بکنند.

 فال روزانه 15 تیر متولدین مرداد ماه

ایده های بزرگی در سر دارید درباره ی این که چه طور آرزوهای تان را به واقعیت تبدیل بکنید. واقعاً دل تان می خواهد که لذت را تجربه بکنید، اما یادتان باشد که اگر زیاده روی بکنید احتمال دارد برعکس نتوانید انتظارات تان را برآورده سازید. به جای اینکه خواسته هایتان را بیش از حد بزرگ بکنید به شما توصیه می شود که رویکردتان را تغییر دهید و از همین چیزهایی که دارید راضی باشید. می توانید با شمردن نعمت هایی که اکنون در اختیار دارید شاد زندگی بکنید، پس این قدر به دنبال چیزهای بیشتر نباشید.

 

فال روزانه 15 تیر متولدین شهریور ماه

این روزها باید خیلی حواس تان را جمع بکنید و کمی خویشتن داری به خرج دهید. حتی اگر احساس کردید که همه چیز در اطراف تان در حال تغییر و تحول می باشد، اما باز هم بهتر است خودتان را از ماجراهای اطراف تان دور نگه دارید. زمان بندی پیشرفت شما متغییر می باشد و این تغییر بستگی به ریتم طبیعی کارها دارد، یعنی شما دخالتی در آن ندارید. می توانید درباره ی وضعیتی که اکنون در آن قرار دارید با کسی که برای تان قابل احترام می باشد صحبت بکنید. در این فاصله سعی بکنید همه ی انتخاب هایی را که می توانید داشته باشید از نظر بگذرانید، اما یادتان باشد که به هیچ کدام از آن ها دل نبندید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین مهر ماه

امروز احتمال دارد کسی وارد زندگی تان شود و کمک تان کند تا مسایل مالی تان را بهتر مدیریت بکنید، اما شما احتمال دارد این پیشنهاد کمک را یک خطر تهدید کننده به حساب آورید. البته این پیشنهاد بدین معنی نیست که کسی قرار می باشد جادو کند و مشکلات مالی شما را یک باره حل کند. باید یاد بگیرید که چه طور به خودتان ارزش دهید تا دیگران هم ارزش شما را درک کنند. اظهار نظرهای مختلف را با اشتیاق بشنوید. اگر چیزی را که به شما می گویند با تمام وجود درک بکنید می توانید دیدگاه تان را اساساً تغییر دهید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین آبان ماه

تا زمانی که هنوز فرصت دارید بهتر می باشد کارهای نیمه تمام گذشته را به پایان برسانید. در زندگی تان قرار می باشد به زودی تحول مثبتی ایجاد شود. تا زمانی که این تحول شروع نشده بهتر است به همان کارهای عادی روزانه تان بپردازید. به کارهایی که اکنون در دست دارید فکر بکنید و نگران آینده نباشید. برای این که خودتان را آماده ی فرصت های بعدی بکنید به شما توصیه می شود که اولویت هایتان را دوباره مشخص بکنید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین آذر ماه

موضوعات مهمی هستند که باید به آن ها توجه بکنید، اما به نظر می رسد که نمی توانید توجه تان را روی آن ها متمرکز بکنید. البته فکر و ذهن تان آشفته نیست، فقط این که ترجیح می دهید به موضوعات راحت تر و لذت بخش تر فکر بکنید. اما نباید رویاپردازی بکنید، بهتر است اول کارهایی را که در دست دارید خوب با واقع نگری پردازش بکنید. قبل از این که به دنیای خیالات خودتان پناه ببرید باید هر چیزی را که هنوز در دل تان باقی مانده و نگفته اید به طرف مقابل تان انتقال دهید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین دی ماه

نمی خواهید آن چه را که واقعاً در ذهن تان می گذرد بیان بکنید، زیرا دوست ندارید به احساسات ناخوشایند دامن بزنید. چند هفته ای هست که انرژی های درون تان آشفته شده اند. اگر از چیزی عصبانی هستید آن را با مهربانی بگویید تا کمتر مشکل درست شود. یادتان باشد که به طرف مقابل تان هم فرصت دهید تا حرف اش را بزند و ماجراهایش را تعریف کند، به این ترتیب می توانید زودتر به تفاهم برسید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین بهمن ماه

تمایل دارید که کارهای گذشته را امروز به شیوه ای جدید انجام دهید، اما هنوز نمی دانید که کدام شیوه بهترین انتخاب می باشد. هر کاری که اکنون انجام می دهید به بهترین شکل زمان بندی شده است. اگر در مسیری که می روید با مانعی روبرو شدید به هیچ وجه عقب گرد نبکنید و به مسیرتان ادامه دهید. همه چیز را امتحان بکنید تا در نهایت به نتیجه ی مطلوب دست پیدا بکنید.

 فال روزانه 15 تیر متولدین اسفند ماه

امروز می توانید به کمک حس ششم تان تغییر را احساس بکنید. البته فکر نبکنید که باید کورکورانه به احساسات تان اطمینان بکنید، بلکه بهتر می باشد به خودتان ثابت بکنید که می توانید جلوی هوس های زودگذر بایستید و از خودتان خودداری نشان دهید. باید همه ی حواس تان را به اهدافی که در سر دارید بدهید و به خاطر لذت های زودگذر مسیر حرکت تان را عوض نبکنید. همیشه نمی توانید به چیزهایی که می خواهید برسید، اما مطمئن باشید که به آن چه نیاز دارید حتماً خواهید رسید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه