فال روزانه دوشنبه ( 22 تیر _ 13 جولای)

فال روزانه دوشنبه ( 22 تیر _ 13 جولای)فال روزانه 22 تیر متولدین فروردین ماه

به نظر می رسد که بین دوستان تان محبوبیت دارید، به همین خاطر نمی توانید فرصت  این کار را پیدا بکنید تا اوقاتی را برای خودتان تنها باشید. امروز احتمال دارد به مجموعه ای از جریانات کشیده شوید و فردیت خود را از دست بدهید، یعنی می شوید یک نفر مثل خیلی های دیگر که خودشان را گم کرده اند. اما اگر بیشتر مشارکت بکنید و نظرات تان را بگویید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت. چیز خاصی برای ارایه کردن دارید و دیگران هم, همه به شما چشم دوخته اند که خودی نشان دهید، پس بهترین هایتان را به نمایش بگذارید و خودتان را نشان دهید.

 فال روزانه 22 تیر متولدین اردیبهشت ماه

به شدت تمایل دارید که نقش تان را در اجتماع پررنگ تر بکنید، اما هنوز نمی دانید که کدام راه را در پیش بگیرید و از کدام مسیر بروید بهتر است. دوست دارید احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید، اما اگر ببینید که زمان مناسبی برای این کار نیست ترجیح می دهید ساکت بمانید. متأسفانه اگر روابط تان را با دیگران کم بکنید احتمال دارد از نظر عاطفی صدمه ببینید. برای این که در مسیر درست قرار بگیرید باید بین خواسته های قلبی و عقل تان هماهنگی ایجاد بکنید.

 فال روزانه 22 تیر متولدین خرداد ماه

با لبخندی بر لب به مسیر پیش رو نگاه می کنید و از این که لذت و شادمانی پیرامون تان را فراگرفته راضی و شاد به نظر می رسید. اگرچه تصمیم دارید که به وظایف کاری تان بپردازید، اما هم چنان دچار وسوسه ی ماجراجویی هستید. به جای این که ناگهانی و بدون فکر عمل بکنید، به شما توصیه می شود که آهسته و با چشمان باز پیش بروید. تا زمانی که موضع تا�� را مجدداً با صداقت ارزیابی نکرده اید، نمی توانید در مسیر آینده قدم بگذارید.

 فال روزانه 22 تیر متولدین تیر ماه

امروز احتمال دارد احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف بکنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان بکنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً  آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر بکنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

 فال روزانه 22 تیر متولدین مرداد ماه

امروز احتمال دارد کسی تشویق تان کند و شما را طوری هدایت کند  تا خطر بکنید و از منطقه ی ایمن خارج شوید. اکنون از شما انتظار می رود که فقط به خواسته های خودتان توجه نبکنید، بلکه ببینید که دیگران هم چه می خواهند. اما بخشی از وجود شما هست که در این ماجرا همراهی تان نمی کند، حتی اگر همه چیز خوب پیش برود. به تردیدهای تان پایان دهید و فعلاً به جریان اتفاقات اطمینان بکنید. به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی بکنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل بکنید که در جهت منافع همه باشد.

 فال روزانه 22 تیر متولدین شهریور ماه

به نظر می رسد که برنامه های آخر هفته ای شما تکراری شده اند و حالا تصمیم دارید که استقلال خود را به دست آورید و در این برنامه ها دخل و تصرف داشته باشید و جور دیگری آخر هفته ها را بگذرانید. البته دوست ندارید ناگهانی و بی فکر عمل بکنید. از این که می خواهید دست به تغییرات بزنید قصد بدی ندارید و اصلاً نیت تان این نیست که کسی را آزرده خاطر بکنید. اما به شما توصیه می شود که فعلاً با همان رویه ی قبل پیش بروید، زمان مناسب برای تغییر به زودی فرا می رسد.

 فال روزانه 22 تیر متولدین مهر ماه

اصلاً برای تان اهمیتی ندارد که امروز چه قدر کار روی سرتان ریخته است، فقط می خواهید اوقاتی را هم به شادی و تفریح بگذرانید. بیشتر از این که به انجام تعهدات تان تمایل داشته باشید، دل تان می خواهد به تفریحات برنامه ریزی نشده بپردازید. اما به شما توصیه می شود که قبل از هر چیزی اول به وظایف تان رسیدگی بکنید. مسئولیت هایی را که به دوش دارید با محافظه کاری انجام دهید، بعد خواهید دید که این کار باعث می شود تا در انتخاب تفریحات تان خلاقانه تر عمل بکنید.

 فال روزانه 22 تیر متولدین آبان ماه

به نظر می رسد که اکنون تمایل شدیدی به موضوعات انسانی و محیط زیستی دارید. تصمیم دارید بعضی چیزها را تغییر دهید اما متأسفانه دیگران آن قدرها هم سریع نیستند و کار به کندی پیش می رود. یادتان باشد که باید به اهداف طولانی مدت فکر بکنید و نه فقط چیزهایی که همین امروز می توانید به دست آورید. اگر احساس کردید که همین حالا به خواسته های تان نرسیده اید نباید نا امید و پریشان خاطر شوید. صبوری به خرج دهید و ایمان داشته باشید، زیرا تغییرات پایدار همیشه تدریجی اتفاق می افتد.

 فال روزانه 22 تیر متولدین آذر ماه

به نظر می رسد که موقعیتی در پیرامون تان چنان شما را آزرده خاطر کرده که تصمیم دارید تغییراتی در آن حاصل بکنید. باور دارید که حتماً یک راه حلی وجود دارد، حتی اگر امروز آن را پیدا نبکنید. تمایلات کنونی شما به تغییر و تحول احتمال دارد با مخالفت دیگران روبرو شود. بهتر است با مثبت اندیشی به قضیه نگاه بکنید و هر آن چه را که می بینید با صداقت در میان بگذارید.

 فال روزانه 22 تیر متولدین دی ماه

همه ی نشانه های پیرامون تان می خواهند به شما یادآوری کنند که باید انرژی های خود را ذخیره بکنید. اما برای دیدن این نشانه ها باید خیلی دقت بکنید. پیام هایی درباره ی هدف زندگی تان به شما ارسال می شود، اما نمی توانید آن ها را در دنیای واقعی بفهمید. ارزش هایی که باورشان دارید چیزی نیستند که در عمل به کار می گیرید، اما حواس تان باشد که امروز فرصت مناسبی برای تغییر رویه نیست. اکنون فقط باید فکرتان را به کار بیندازید و بدانید که فرصت مناسب تا چند هفته ی آینده بروز خواهد کرد.

 فال روزانه 22 تیر متولدین بهمن ماه

امروز به راحتی نمی توانید مسیرتان را پیش ببرید و در مسیر درست و خوب حرکت کنید، زیرا مدام چیزهایی پیش می آید که حواس تان را پرت می کند. اما می توانید از این فرصت استفاده بکنید و دست به خلاقیت بزنید و بعد آن چه را تجسم کرده اید به واقعیت تبدیل بکنید. رویاهای تان را سرکوب نبکنید، بگذارید بروز کنند و برای تان هیجان به وجود آورند. این رویاها حتی می توانند به شما انگیزه ی زندگی دهند.

 فال روزانه 22 تیر متولدین اسفند ماه

غرق شدن در رویاها و تصورات تان یک تجربه ی مفرح و متفاوت می باشد که می تواند سرزندگی را برای تان به ارمغان آورد. اما حواس تان باشد که این سفر درونی به اعماق وجودتان شاید در دنیای واقعی به کارتان نیاید، یعنی نمی توانید آن چه را به این ترتیب درک می کنید در دنیای واقعی هم پیدا بکنید. برای این که امیدتان را از دست ندهید بهتر است واقعیت ها را فراموش نکنید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه