فال روزانه شنبه - 11 مهر

فال روزانه شنبه ( 10 مهر _ 2 اکتبر )فال روزانه 10 مهر متولدین فروردین ماه

 

اگر فکر می کنید که قدرت دارید، حال آن که هنوز آن را به دست نیاورده اید، احتمال دارد دچار انبوهی از مشکلات شوید. شاید امروز چرخ زندگی تان را به سمت و سویی ببرید که با احساس پیش می رود و نه با عقل. سعی بکنید با توجه به حقایق تصمیم بگیرید. پس اگر می خواهید که سر موقع به مقصد مورد نظرتان برسید باید احساسی تصمیم نگیرید.

 فال روزانه 10 مهر متولدین اردیبهشت ماه

وقتی که تصمیم تان را گرفتید دیگر نمی شود مسیر شما را به راحتی تغییر داد. متاسفانه امروز عقلانی ترین راهکارها احتمال دارد به کارتان نیاید. باید با فکر باز پیش بروید تا کسی پیدا شود که بتواند در این مسیر دیدگاه شما را به شکل مثبت درآورد. هوشمندانه ترین کاری که اکنون از شما ساخته است گوش کردن به حرف های دیگران است. بدانید که همیشه جا برای بهتر شدن و پیشرفت کردن هست.

فال روزانه 10 مهر متولدین خرداد ماه

امروز به شدت بر این باور هستید که باید به مسیر خودتان بروید، اما بد نیست که کمی هم به انتظارات دیگران توجه بکنید. به شما توصیه می شود که در برابر برنامه های دیگران مقاومت نکنید، چون این کار فقط وقت تلف کردن است. خوشبختانه اکنون می توانید بهترین مسیر را در پیش بگیرید، چون می توانید به طرز کارآمدی به عقل تان رجوع بکنید. چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد این است که درست عمل بکنید، نه این که فقط مستقل باشید.

 فال روزانه 10 مهر متولدین تیر ماه

امروز باید نیازها و خواسته های دیگران را در نظر بگیرید، حتی اگر چیزی که می خواهند برای شما ناراحت کننده است. اکنون می ترسید که در معرض آسیب قرار بگیرید، به همین خاطر احتمال دارد بخواهید که بین خودتان و دیگران دیوار بکشید. حتی اگر نتوانستید با نقطه نظرات اطرافیان تان کنار بیایید، به شما توصیه می شود که مصالحه بکنید.

فال روزانه 10 مهر متولدین مرداد ماه

امروز توجه چندانی به کارآمدی اقدامات تان در محل کار ندارید و چیزی که برای شما مهم است خوشحالی خودتان است. تمرکز کردن روی کاری که انجام می دهید به کارآمدی شما کمک می کند، اما اگر شاد هم باشید کارآمدی تان دو چندان خواهد شد. به شما توصیه می شود که مسیر احساس تان را در پیش بگیرید تا بتوانید در این مسیر چیزهای جدید یاد بگیرید.

 فال روزانه 10 مهر متولدین شهریور ماه

امروز می دانید که در محل کار باید چه اقداماتی را در پیش بگیرید، البته شاید در ابتدای مسیر احساس آشفتگی به شما دست دهد. اگر متوجه شوید که راهکار شما با آن چه لازم است همخوانی ندارد احتمال دارد متعجب شوید. یادتان باشد که باید دیر یا زود به تعهدات تان عمل بکنید، پس هر چه زودتر دست به کار شوید تا در انتهای مسیر زمانی هم برای خودتان باقی بماند.

 فال روزانه 10 مهر متولدین مهر ماه

امروز احتمال دارد متوجه شوید که خواسته های شما با انتظارات اطرافیان تان در منزل متفاوت است. اما این دلیل نمی شود که از زیر بار وظایفی که دارید شانه خالی بکنید. از این رو به شما توصیه می شود که در برابر چیزهایی که اجتناب ناپذیر هستند نایستید. البته نه این که به خواسته های خودتان و لذت هایی که دوست دارید توجه نکنید. هر وقت وظایف تان را به انجام رساندید می توانید خوش بگذرانید.

فال روزانه 10 مهر متولدین آبان ماه

امروز احتمال دارد به یک ماجرای به شدت احساسی کشیده شوید، به همین خاطر دیگر وقتی باقی نمی ماند که به خودتان و معنویات بپردازید. بودن در جمع دیگران شاید اولویت اول شما نباشد، اما می توانید از گفتگوهای سازنده ی جمعی بهره ببرید. از این فرصت استفاده بکنید تا افق های دیدتان را گسترش دهید و احساسات تان را پردازش بکنید.

 فال روزانه 10 مهر متولدین آذر ماه

امروز احتمال دارد مجبور شوید که در مقابل قدرت جمع بایستید، چون نقشه های شما با بقیه ی اعضای گروه فرق دارد. متاسفانه احتمال دارد که دوستان و همکاران تان بخواهند آسان ترین مسیر را انتخاب کنند. آن ها نمی توانند درک کنند که چرا شما این قدر به باورهای تان چسبیده اید و پافشاری می کنید. درست است که می خواهید همه چیز عالی و ایده آل پیش برود، اما به شما توصیه می شود که نقاط مشترک بحث را هم ببینید.

 فال روزانه 10 مهر متولدین دی ماه

امروز به شدت تمایل دارید که به اهداف تان دست پیدا بکنید، اما این اشتیاق شما احتمال دارد جلوی کارآمدی تان را بگیرد. اکنون که ماه به نشانه ی شما بازگشته احتمال دارد بخواهید یک کار کوچک را به یک پروژه ی بزرگ تبدیل بکنید. اما به شما توصیه می شود که برای خودتان مشغله ی اضافه درست نکنید. اگر می خواهید که موفق شوید باید کارآمد حرکت بکنید.

 فال روزانه 10 مهر متولدین بهمن ماه

رویاهای امروز شما چیزی مثل رمان های علمی تخیلی است که هیچ ربطی به واقعیت های موجود ندارد. شاید همین رویاها چیزی از آینده را به شما نشان دهند. به جای این که بخواهید جلوی آن ها را بگیرید، به شما توصیه می شود که بگذارید افکارتان در جریان باشند. بگذارید رویاهای تان آزادانه بیایند و بروند تا ناخودآگاه تان گنج های درون را بر شما آشکار کند.

 فال روزانه 10 مهر متولدین اسفند ماه

امروز از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید و به نقشه های تان اطمینان کامل دارید. اگر دیگران با شما مخالفت کنند، شما بیشتر مصمم خواهید شد که موضع تان را به آن ها ثابت بکنید. فکر یک آینده ی نامطمئن شما را می ترساند. سعی بکنید با حقایق روبرو شوید، حتی اگر ناراحت کننده بودند. بهترین راهکار این است که صادق باشید، به ویژه با خودتان.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه