فال روزانه شنبه ( 25 مهر _ 17 اکتبر )

فال روزانه شنبه ( 25 مهر _ 17 اکتبر )فال روزانه 25 مهر متولدین فروردین ماه

امروز فرصتی دست می دهد تا بتوانید با کسانی که واقعا دوست شان دارید وقت بگذرانید، اما قبل از این که به خوش گذرانی با دوستان بروید باید وظایف تان را انجام دهید. دوستان تان احتمال دارد حواس شما را پرت کنند و نگذارند که که به وظایف عادی روزمره ی تان برسید. بهتر است اگر از این وضعیت ناراضی هستید چیزی نگویید و فعلا فقط به مسولیت های تان فکر بکنید.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین اردیبهشت ماه

امروز دقیقا می دانید که می خواهید در کارتان به کجا برسید، اما باید برای نیازهای شخصی تان هم وقت بگذارید. احتمالا فکر بکنید که اگر از مسیر برنامه های تان خارج شوید موفقیت شما به مخاطره بیفتد، اما چنین طرز فکری کاملا دور از واقعیت است. احساسات تان آشفته به نظر می رسد، پس اگر اتفاقات امروز با چیزی که تصور می کردید هماهنگ نبود ناراحت نشوید. همه ی پیش فرض هایی را که داشتید دور بیندازید و خودتان را برای تغییر آماده بکنید.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین خرداد ماه

احساس خوبی ندارید، چون در برنامه های امروز شما هیچ جایی برای تفریح و فراغت وجود ندارد. هیچ وقتی برای تان باقی نمانده که به مشکلات اطرافیان تان برسید. خوشبختانه، هنوز این امکان وجود دارد که در عین توجه به نزدیکان تان از زندگی خودتان هم لذت ببرید. از هوشمندی و خوش زبانی خود استفاده بکنید تا به دیگران نشان دهید که می توانید از آن ها حمایت بکنید. به ندای درون تان گوش بکنید تا هر وقت لازم شد زمان خروج از این قضیه را به شما بگوید.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین تیر ماه

اکنون زمان آن رسیده که روابط تان با دوستان و همکاران تان را از نو بررسی بکنید، به ویژه اگر موضوعات مالی هم در روابط شما دخیل است. موضوعات مالی به خاطر در اختیار نداشتن اطلاعات کافی یا اشتباه متوجه شدن بعضی چیزها پیچیده و غیر قابل حل شده است. درست است که می خواهید به یک نتیجه ی نهایی برسید، اما امروز بهتر است این کار را نکنید. برای این که موضوع شفاف شود بهتر است فعلا فقط انتخاب های تان را از نظر بگذرانید.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین مرداد ماه

نیت تان خوب است، اما هر چه قدر هم مثبت پیش بروید باز دیگران طور دیگری برداشت خواهند کرد. احتمالا دیگران نمی توانند به حرف های تان اعتماد کنند، چون طوری حرف می زنید که بیش از اندازه خوش بینانه به نظر می رسد. سعی نکنید کسی را متقاعد بکنید، فقط کار خودتان را انجام دهید و بدانید که اعمال شما گویاتر از هر چیز دیگری است.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین شهریور ماه

عدم اطمینان در زندگی باعث شده که اعتماد به نفس تان پایین بیاید. خوشبختانه، می توانید جلوی خشم تان را بگیرید و تردیدهای تان را پنهان بکنید. خبر خوبی که کهکشان ها برای شما دارند این است که می توانید خلاقیت های تان را به کار بگیرید و سعی بکنید دیگران را جذب بکنید تا به تدریج تردیدهای تان برطرف شود.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین مهر ماه

چیزهایی را که می خواهید دقیقا بیان بکنید. خوشبختانه، فعل و انفعالات کهکشانی باعث شده که بتوانید در گفتارتان ترغیب کننده به نظر برسید. رفتارتان خیلی ملایم است، پس حواس تان باشد که احتمالا از نظر احساسی کمی به خطر بیفتید. سعی بکنید تا جایی که می توانید دقیق باشید. هر چه دقیق تر باشید، شانس موفقیت تان افزایش خواهد یافت.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین آبان ماه

امروز احتمال دارد نیت های یک نفر را اشتباه متوجه شوید و به همین خاطر نصیحت سازنده ی آن فرد را به یک ماجرا تبدیل بکنید. اکنون این قدر ذهن تان آشفته است که نمی توانید به وضوح ذهن برسید. بهتر است چند روزی صبر بکنید تا ببینید چه پیش می آید. تعاملات تان را با واقع نگری بررسی بکنید و ببینید چه تاثیری در اهداف کلی شما خواهند داشت.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین آذر ماه

آدم های زیادی هستند که از شما کلی اطلاعات می خواهند. این وضعیت خسته ی تان کرده، اما بهتر است ماجرا درست نکنید. بهترین سیاست این است که صادق باشید، چیزهایی را که می دانید به شکلی ساده در اختیارشان قرار دهید. البته این را هم بدانید که شما قرار نیست جواب همه ی پرسش ها را بدانید. گاهی وقت ها دیگران باید خودشان زحمت بکشند و به جواب برسند.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین دی ماه

برنامه های کاری شما خوب پیش نمی رود، چون تازه جزییات دارند خودشان را نشان می دهند. احتمالا این یک تجربه ی مثبت باشد، چون مجبور می شوید که همه چیز را از نو بررسی بکنید. قبل از این که اشکالات تان را اصلاح بکنید باید به یک راهکار جدید فکر بکنید. احتمالا باورتان نشود، اما بدانید که این موانع به نفع شما هستند.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین بهمن ماه

نمی دانید که چگونه باید به ماجراهای اطرافیان تان واکنش نشان دهید. می خواهید کمک شان بکنید، اما می ترسید که در این فرآیند به اطلاعاتی دست پیدا بکنید که دانستن شان چندان خوشایند نیست. اما اگر این اطلاعات را نداشته باشید نمی توانید تصمیم درستی بگیرید. آماده ی اتفاقات غیر منتظره باشید. وقتی به جواب نهایی رسیدید احتمالا آن چیزی نباشد که انتظارش را داشتید.

 

 فال روزانه 25 مهر متولدین اسفند ماه

به شما توصیه می شود که خیلی به احساسات تان اعتماد نکنید، چون احتمال دارد شما را به مسیر غلط راهنمایی کنند. بهتر است قبل از این که وارد عمل شوید، دیدگاه تان را با دوست تان در میان بگذارید تا کاری نکنید که بعدا پشیمانی به بار بیاید. نظر دیگران را بپرسید و نصیحت آن ها را با جان و دل گوش بکنید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه