فال روزانه پنجشنبه ( 9 مهر _ 1 اکتبر )

 فال روزانه پنجشنبه ( 9 مهر _ 1 اکتبر )فال روزانه 9 مهر متولدین فروردین ماه

به طور معمول آدم معاشرتی و اجتماعی ای هستید و امروز هم قصد دارید که همین رویه را ادامه دهید، شاید امروز به جشن و مهمانی دعوت شوید. اما کارها و وظایف زیادی دارید که باید انجام شان دهید، به همین خاطر احتمال دارد مجبور شوید بعضی از دعوت ها را رد بکنید. البته این قضیه خوشایند طبع شما نیست، چون دل تان نمی خواهد که هیچ یک از این فرصت ها را از دست بدهید. اما به شما توصیه می شود که مهم ترین آن ها را انتخاب بکنید و بقیه را کنار بگذارید.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین اردیبهشت ماه

شاید امروز به همراه سایر اعضای خانواده به طور ناگهانی تصمیم بگیرید که منزل تان را حسابی تمیز بکنید. البته این ایده ی خوبی به نظر می رسد، اما امروز واقعا به چنین کاری نیازی نیست. اگر احساس می کنید که باید این کار را انجام دهید، همین که فقط گرد و غبار را پاک بکنید و کمی هم در تزیینات سلیقه به خرج دهید کافی است.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین خرداد ماه

امروز خیلی ها منتظرند که وقت شما را بگیرند. شاید بعضی از آن ها واقعا کار مهمی داشته باشند و بخواهند که از شما کمک بگیرند، اما بعضی های دیگری کارهایی دارند که باید حتما خودشان به تنهایی انجام دهند و ربطی به شما ندارد. برای این که بین این دو تمایز قایل شوید باید از حس درونی تان کمک گیرید، چون نمی توانید همزمان به همه ی آن ها کمک بکنید.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین تیر ماه

امروز باید یک عالمه کارهای خلاقانه ی نیمه تمامی را که در دست دارید انجام دهید. اگر سر و کارتان با نوشتن است احتمال دارد احساس بکنید که مهلت شما رو به پایان می رود. متاسفانه شاید امروز نتوانید کارهای تان را تمام بکنید، چون مدام رفت و آمد می شود و نمی توانید تمرکز بکنید. بهترین راهکار این است که به یک مکان ساکت بروید، مثلا کتابخانه، و تکالیف تان را در آن جا انجام دهید. بد نیست به این پیشنهاد فکر بکنید!

 

فال روزانه 9 مهر متولدین مرداد ماه

چه چیزی در اطراف تان می گذرد که باعث جلب توجه دیگران شده است؟ شاید بعضی از دوستان تان از شما بخواهند که همراهی شان بکنید. احتمال دارد احساس بکنید که سرتان خیلی شلوغ است، اما بدانید که یکی دو ساعت عقب انداختن کارهای عادی روزمره هیچ اختلالی به وجود نخواهد آورد. پس بد نیست چند ساعتی خوش گذرانی بکنید، چون اکنون زمان شادی و تفریح است. اگر دوست دارید در چنین اجتماعاتی شرکت بکنید پس باید همین الآن دست به کار شوید، حتما با آدم های جالبی هم آشنا خواهید شد.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین شهریور ماه

شاید امروز از نظر مالی دست و بال تان باز شده باشد. معمولا آدمی هستید که با احتیاط خرج می کند، اما امروز پول زیادی دارید و می توانید بذل و بخشش بکنید. بیشتر از هم دل تان می خواهد که به کسانی که دوست شان دارید کمک بکنید. با این که در آینده هم می توانید پول خوبی به دست بیاورید، باز هم به شما توصیه می شود که با احتیاط جلو بروید، یعنی بذل و بخشش بکنید، اما تا یک حد و اندازه ای!

 

فال روزانه 9 مهر متولدین مهر ماه

معمولا از حرف زدن خوش تان می آید، اما الآن با محدودیت روبرو هستید. در طول چند هفته ی گذشته با آدم های زیادی ملاقات کرده اید و حرف زده اید و حالا تصمیم دارید که در سکوت و آرامش منزل بمانید. اگر دوستان و خانواده از شما خواستند که با آن ها بیرون بروید، دعوت شان را بدون ترس رد بکنید. همه می دانند که چه قدر سرتان شلوغ بوده است. اکنون باید کمی برای خودتان وقت بگذارید و استراحت بکنید.

 

 فال روزانه 9 مهر متولدین آبان ماه

آیا سرتان با موضوعات مختلف شلوغ است؟ به شما پیشنهاد می شود که این قدر سخت نگیرید. بهتر است اول از همه به اولویت های تان فکر بکنید. بعد ببینید که آیا اضافه کردن مشغله های دیگر ضرورت دارد؟ شاید احساس بکنید که از نظر روانی به این همه مشغله و موضوعات مختلف نیاز دارید، اما در هر صورت باید میانه روی را از یاد نبرید.

فال روزانه 9 مهر متولدین آذر ماه

به شما گفته اند که نمی توانید دوستان زیادی داشته باشید، اما امروز قضیه فرق می کند. امروز احتمال دارد آدم های زیادی به سراغ تان بیایند و از شما کمک بخواهند. یادتان باشد همین طور که اکنون این آدم ها به شما احتیاج دارند، روزی می رسد که شما هم به آن ها احتیاج خواهید داشت. سعی بکنید خوب به حرف های شان گوش بکنید و حس شوخ طبعی خود را به همراه داشته باشید.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین دی ماه

امروز احتمال دارد در یک دورهمی شرکت بکنید، مثلا شاید برنامه ای ترتیب دهید تا با دوستان ملاقات بکنید. از این که با کسانی وقت می گذارید که دوست شان دارید خوشحال هستید، اما احتمال دارد در پایان احساس خستگی به شما دست دهد. سعی بکنید در طول روز غذاهای انرژی زا بخورید. مراقب خودتان باشید تا بتوانید حسابی خوش بگذرانید.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین بهمن ماه

امروز باید با آدم های زیادی ملاقات بکنید. شاید چند ماموریت هم به شما محول شده باشد که باید در جایی همین نزدیکی ها انجام اش دهید. البته این کار آسانی نیست، چون امروز با جمعیت و ترافیک شدیدی روبرو خواهید شد. اما هیجان و اشتیاق شما آن قدر زیاد است که می توانید این وضعیت آشفته را تاب بیاورید.

 

فال روزانه 9 مهر متولدین اسفند ماه

به نظر می رسد که این اواخر بدون احتیاط پول خرج کرده اید. اما نگران نباشید، همه ی این پول ها برای چیزهای مثبت خرج شده است. وضعیت آشفته ای که اکنون با آن روبرو هستید موقتی است و چیزی نیست که از کنترل شما خارج باشد. بدانید که در ماه آینده از نظر مالی پیشرفت خواهید کرد، پس تا می توانید از این فرصت استفاده بکنید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه