فال روزانه چهارشنبه (8 مهر _ 30 سپتامبر)

فال روزانه چهارشنبه (8 مهر _ 30 سپتامبر)فال روزانه 8 مهر متولدین فروردین ماه

احتمالا همین زودی ها فرصتی غیر منتظره دست دهد و به یک سفر کاری طولانی مدت بروید. احتمال دارد شخص دیگری هم شما را در این سفر همراهی کند. به نظر می رسد از شور و اشتیاق بی حد و اندازه ای برخوردار هستید، اما باید بدانید که انرژی جسمانی شما فقط تا یک اندازه ای کشش دارد. اگر تصمیم بگیرید که همین امروز به سفر بروید، باید اول از همه کاری بکنید که بیش از اندازه خسته نشوید.

 

 فال روزانه 8 مهر متولدین اردیبهشت ماه

کار زیاد و استرس باعث شده که این روزها فشار جسمانی زیادی به شما وارد شود. اما این خستگی ها مانع پرداختن به کارهای تان نمی شود و هم چنان با علاقه و انرژی مشتاق کار هستید. امروز احتمال دارد اتفاقات ناگهان طوری تغییر جهت دهند که شما را شگفت زده کنند. یعنی احتمالا چیزهایی پیش بیاید که اصلا برای آن ها برنامه ریزی نکرده بودید.

 

فال روزانه 8 مهر متولدین خرداد ماه

اگر هنوز کسی در زندگی تان نیست احتمال دارد امروز در همان نگاه اول از طرف مقابل تان خوش تان بیاید. یکی از دوستان تان شما را با یک نفر آشنا خواهد کرد که با او علایق مشترک دارید و احتمالا هم ساعت ها بنشینید و با هم حرف بزنید. امروز حتما روز خوبی خواهید داشت. اگر نمی خواهید که روابط تان کمرنگ شود باید دست به کار شوید، در غیر این صورت هم نشینی با یک دوست جدید را از دست خواهید داد.

 

فال روزانه 8 مهر متولدین تیر ماه

آیا به این فکر می کنید که در منزل کار بکنید؟ اگر این طور است پس امروز فرصت مناسبی است که در منزل بمانید. احتمال دارد فرصتی پیش بیاید و بفهمید که می توانید کدام کارها را از منزل انجام دهید، یعنی کار بکنید اما نه در محل کار بلکه در منزل خودتان. به این ترتیب حسی سرشار از امنیت به سوی شما روانه می شود. اما حواس تان باشد که مبادا کاری بکنید که اصلا نتوانید از منزل خارج شوید و تا ابد همان جا بمانید!

 

فال روزانه 8 مهر متولدین مرداد ماه

امروز احتمال دارد یک دوست جدید پیدا بکنید. احتمالا این دوست جدید شما کسی است که یک حرفه ی خلاقانه ای دارد. بدانید که این آدم می تواند به بهترین دوست شما تبدیل شود. می توانید ساعت ها بنشینید و با هم حرف بزنید، حتی جدا شدن از یکدیگر هم برای تان سخت خواهد بود.

 

 فال روزانه 8 مهر متولدین شهریور  ماه

 امروز فعل و انفعالات کهکشانی طوری رقم خورده که طبیعت حساس شما خواهد شکفت. کسی که دوست اش دارید و خیلی های دیگر احتمال دارد نزدیک تان باشند، پس تا عصر امروز فرصت این که تنها باشید پیدا نمی شود. حتی اگر نتوانستید که با کسی ارتباط برقرار بکنید، حداقل سعی بکنید که از این فضا لذت ببرید.

 

فال روزانه 8 مهر متولدین مهر ماه

 احتمالا امروز مجبور شوید که نقش یک پرستار را بازی بکنید. احتمال دارد یکی از نزدیکان تان ناخوش احوال شود و تصمیم بگیرید که وقت زیادی را صرف مراقبت از او بکنید تا بهتر شود. اما یادتان باشد که زیاده روی نکنید. دیگران احتمال دارد به این همه توجه و محبتی که نثار بیمار می کنید حسودی کنند. توجه نشان دهید، اما نه زیاده از حد.

 

فال روزانه 8 مهر متولدین آبان ماه

به طور معمول عادت دارید که روی دنیای مادی تمرکز بکنید. اما امروز بعضی از انرژی های کهکشانی باعث شده که توجه تان به دنیای غیر مادی درون معطوف شود. احتمالا به خوشی ها و تلخی های دورهمی های خانواده در گذشته فکر بکنید و بفهمید که چه قدر روی زندگی اکنون شما تاثیر گذاشته اند. این یک فرآیند مثبت است، پس سعی نکنید که جلوی آن را بگیرید. این فرآیند هیچ اختلالی در سایر اتفاقات پیرامون شما ایجاد نخواهد کرد.

 

فال روزانه 8 مهر متولدین آذر ماه

 امروز احتمال دارد در جمعی قرار بگیرید که شرکت کنندگان در آن علاقه ی زیادی به خوب کردن حال این کره ی خاکی دارند. این فعالیت باعث تحکیم روابط آن هایی می شود که گرد هم جمع شده اند. احتمالا شما زیاد در بحث های آن ها شرکت نکنید، اما کاملا با عقایدشان موافق هستید. پس از امروزتان تا جایی که می توانید لذت ببرید.

 

فال روزانه 8 مهر متولدین دی ماه

 سمت و سوی انرژی ها در حال تغییر است و به همین سبب همه شادتر خواهند شد. به نظر می رسد که چرخه ی پیشین به پایان رسیده و حالا می توانید یک مسیر کاملا جدید را در پیش بگیرید. اکنون یک حس درونی به شما می گوید که اتفاقات مثبتی در پیش است. البته گاهی احتمال دارد خوش بینی های تان با شک و تردید لکه دار شود، اما حواس تان باشد که به این تردیدها مجال بروز ندهید.

فال روزانه 8 مهر متولدین بهمن ماه

 آیا در فکر سفر هستید؟ به نظر می رسد که تصمیم بگیرید تا یک سفر احتمالا تحصیلی برای ماه آینده ترتیب دهید. البته احتمال دارد این سفر به کارتان مربوط شود. اکنون به شما توصیه می شود که پر انرژی، خوش بین و سرشار از انگیزه باشید. تا این مرحله که کارهای تان را خوب انجام داده اید، از این جا به بعد هم باید همین طور پیش بروید.

 

 فال روزانه 8 مهر متولدین اسفند ماه

امروز احتمال دارد برنامه های غیر معمول برای پول درآوردن ترتیب دهید. احتمالا حتی از یک مشاور مالی کمک بگیرید. به دنبال فرصتی هستید تا حساب بانکی خود را پر از پول بکنید. احتمالا حتی به چیزهایی فکر بکنید که قصد دارید در آینده بخرید، مثل یک خانه ی جدید. اما به شما توصیه می شود که قبل از هر اقدامی به نقشه های تان حسابی فکر بکنید. باید بفهمید که نیازهای واقعی تان چه چیزهایی هستند.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه