فال روزانه یکشنبه ( 19 مهر _ 11 اکتبر )

فال روزانه یکشنبه ( 19 مهر _ 11 اکتبر )فال روزانه 19 متولدین فروردین ماه

امروز قصد دارید که دیگران را با رفتار خلاقانه ی خود جذب بکنید و تایید آن ها را بگیرید. متاسفانه، در مسیری که انتخاب کرده اید خستگی ناپذیر هستید و احتمال دارد سر موقع دست از آن برندارید. احتمالا هنوز در سرتان مشغول بحث با خودتان هستید. خیلی خوب است اگر بتوانید طی این فرآیند درباره ی احساسات تان چیزهای جدید یاد بگیرید. اما گر اکنون آماده ی مواجه شدن با واقعیت یک رابطه نیستید، به شما توصیه می شود که فقط صادق باشید و به مسیرتان ادامه دهید.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین اردیبهشت ماه

مثل این می ماند که دارید مخالف جریان شنا می کنید و واز طرفی هم امروز اصلا ممکن نیست که عاقلانه فکر بکنید. احتمالا تصمیم بگیرید که وظایف روزانه ی خود را کنار بگذارید و دست به کاری بزنید که کاملا غیرعادی است. اگر دیدید که خواسته های شما به دیگران آزاری نمی رساند، می توانید مسیرتان را با خوشحالی ادامه دهید.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین خرداد ماه

بین دو چیز گیر افتاده اید. دوست دارید کار جدیدی انجام دهید، اما این قدر کار روی سرتان ریخته که احتمال دارد هیجان شما را به عصبانیت تبدیل کند. کمی سعی بکنید تا یک فرصت اضافه پیدا بکنید و بتوانید در تنهایی خودتان خلوت بکنید. نیازی نیست بین این دو یکی را انتخاب بکنید. همین طور پیش بروید تا فشارها فروکش کنند.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین تیر ماه

دل تان می خواهد ک�� خودتان را از شدت احساسسات دور بکنید. معمولا نسبت به فراز و نشیب های احساسی زود واکنش نشان نمی دهید، اما امروز بهترین کار این است که خودتان را از ماجراهای اضافه کنار بکشید. به شما توصیه می شود که خودتان را اذیت نکنید، این نگرانی ها را دور بریزید و با آدم های اطراف تان ارتباط برقرار بکنید.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین مرداد ماه

تصورات تان درباره ی آینده غیر عادی است، اما احساس می کنید که هنوز می توانید به رویاهای تان دست پیدا بکنید. احساس می کنید که وظایف گذشته شما را در خودش گرفتار کرده و به خاطر همین احتمال دارد یک رفتار ناگهانی و بدون فکر از خودتان نشان دهید. دل تان می خواهد کار هیجان انگیزی انجام دهید، آن هم دقیقا همین الآن. اما بدانید که عجله کردن هیچ کمکی به شما نمی کند، اگر به دنبال موفقیت هستید باید افکارتان را واقعی تر بکنید و به تعادل برسید.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین شهریور ماه

امروز احتمال دارد یکی از دوستان یا اطرافیان تان طوری رفتار کند که زندگی تان از این رو به آن رو شود. اما شما احتمال دارد خیلی سریع واکنش نشان دهید و قبل از این که خوب فکر بکنید دست به قضاوت بزنید. بهتر است نقش آدم های مدیر را بازی نکنید، چون این کار شما را از دوستان تان دور خواهد کرد. بگذارید دیگران هر طوری که دوست دارند رفتار کنند، احتمالا به این طریق به شما نزدیک تر شوند.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین مهر ماه

دوست دارید چیزهای جدید را امتحان بکنید. احتمالا بخواهید با کسی که با دیگر آدم های اطراف تان فرق دارد تعامل برقرار بکنید. امروز به طرز عجیبی جذب آدم ها، مکان ها و چیزهای غیر عادی می شوید، درست مثل آهن ربا. نباید به هر حرفی که دیگران می زنند گوش بکنید، فقط ببینید قلب تان شما را به کجاها می برد.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین آبان ماه

امروز احتمال دارد کسی در نزدیکی شما طوری رفتار کند که فضا پر از نگرانی شود. اما دل تان نمی خواهد که به چنین آدم هایی زیاد نزدیک شوید. بسیار مشتاق هستید که دست به یک تجربه ی کاملا جدید بزنید، اما به راحتی نمی شود از این موقعیت فاصله گرفت. بهتر است بدانید که عقب نشینی از روی ترس کار درستی نیست. اگر در همین وضعیت ادامه دهید احتمالا در نهایت بیشتر به نفع تان باشد.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین آذر ماه

با این که در حال تجربه ی یک رابطه ی خوب و دلپذیر هستید، دل تان می خواهد که به فرصت های دل انگیز دیگر فکر بکنید. اگر بتوانید تمایل دارید که هیجان را بر امنیت ترجیح دهید. به نفع تان است که به دنبال بعضی از آرزوها نروید. باید از راهی بروید که کمتر خرابی به بار آورد.

 فال روزانه 19 مهر متولدین دی ماه

امروز با موضوعات پیچیده ای مواجه هستید که باید با آن ها دست و پنجه نرم بکنید. احتمالا فکر بکنید که دیگران از افکار شما حمایت خواهند کرد، اما احتمال دارد این طور پیش نرود. بهتر است نگران برنامه های قبلی خود نباشید، چون احتمال دارد سر یک لحظه همه چیز تغییر کند. پس سعی بکنید بپذیرید که دیگران احتمال دارد طوری ناگهان واکنش نشان دهند که قابل پیش بینی نیست.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین بهمن ماه

مثل یک شوالیه به فکر ماجراجویی هستید. اما اگر از مقصدتان اطمینان نداشته باشید، احتمال دارد پیشبرد اهداف تان به خطر بیفتد. دیگران در تلاش هستند که مسیر حرکت شما را تغییر دهند. بهتر است خودتان را با این وضع سازگار بکنید تا بعدا بتوانید مجدد مسیرتان را مشخص بکنید.

 

 فال روزانه 19 مهر متولدین اسفند ماه

امروز احتمال دارد یک راهکار کاملا جدید را برای آینده ی تان در پیش بگیرید. این تغییر راهکار خیلی ناگهانی اتفاق افتاده، اما یادتان باشد که نمی توانید از وظایف تان چشم پوشی بکنید. باید بین وظایف تان و مسیر جدیدی که انتخاب کرده اید به تعادل برسید تا بتوانید از لحظات تان بیشترین استفاده را ببرید.

تهیه وگردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه